1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Boże Narodzenie
  4.  > Kalendarz adwentowy-jelonki, drzewko, prezenty (nr 6687112)

KALENDARZ ADWENTOWY-JELONKI, DRZEWKO, PREZENTY

HbyH

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Kalendarz adwentowy wykonany z tkaniny firmy Makower. Piękne , żywe kolory.
Puść wodze fantazji i wypełnij kieszonki nie tylko słodyczami lub czekoladkami, ale może drobnymi prezentami lub wskazówkami dotyczącymi specjalnych świątecznych zajęć na każdy dzień.
Jest usztywniony, posiada pętle do zawieszenia na patyku, listewce, drążku. ( nie jest w zestawie )
Ma 24 kieszenie (6 x 6 cm), które można napełnić słodyczami, czekoladkami , elementami puzzle itp.......

Wymiary :
74 x 54 cm

Tagi: #adwent, #anioł, #kalendarz, #święta

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Helena Kamińska
Wiolinowa 2/52, 02-785 Wawrszawa
NIP: 951-119-21-69
HbyH

Robimy to co potrafimy najlepiej i czynimy to z radością.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy HbyH

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top