1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kalendarze
  4.  > Kalendarz Zombie 2018 z rysunkami Antka Wajdy (rozkład tygodniowy czerwony) (nr 5737552)

KALENDARZ ZOMBIE 2018 Z RYSUNKAMI ANTKA WAJDY (ROZKŁAD TYGODNIOWY CZERWONY)

Tajne Komplety

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

KALENDARZ Zombie 2018.
Ochrona mózgu na cały rok. Nie daj się pożreć,
Do kalendarza dorzucamy zestaw pocztówek!

Motywem przewodnim naszego kalendarza na rok 2018 jest zombie. Kilkadziesiąt rysunków Antka Wajdy opublikowanych w kalendarzu pozwoli Ci przetrwać w świecie i zorganizować się w czasie. Najważniejsze, to nie dać się pożreć! Dlatego w kalendarzu Antek Wajda przekaże Ci MONDROŚĆ MIESIĄCA.

Czwarta edycja kalendarza wnosi szereg ulepszeń technologicznych: mocniejsza okładka z charakterystycznym hot stampem, elegancki papier, klejony i szyty grzbiet, przejrzysty kalendarz w rozkładzie tygodniowym z odrębnym notesem, dwa kolory okładki do wyboru: czarny i krwisty.
Całość okraszona kilkudziesięcioma rysunkami autorstwa Antka Wajdy, które układają się w serie: MONDROŚĆ MIESIĄCA, UWAGI, ŚWIĘTA i OKAZJE, ZOMBIE.
Wszystkie kalendarze z autografem Antka Wajdy.

Antek Wajda - syn Andrzeja. Artysta wywodzący się z wrocławskiej sceny alternatywnej, którego twórczość zalicza się do działań trash art’owych, znany z kąśliwych karykatur i serii kiczowatych futerkowych kolaży, prześmiewczo komentujących mentalne matryce współczesności.
Urodzony w 1976 roku we Wrocławiu. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i grafiką.

Za skład i oprawę odpowiada Love Gyyethy, doktorantka wrocławskiej ASP, która od lat tworzy dizajn Magazynu Materiałów Literackich Cegła.

NABYWAJĄC KALENDARZ WSPIERASZ NIEZALEŻNĄ KSIĘGARNIE TAJNE KOMPLETY!
Polecamy!

TAGI: #kalendarz 2018, #praktyczne, #śmieszny, #zabawne
Tajne Komplety

Wrocławska Cafe Księgarnia Tajne Komplety oprócz najlepszej literatury i świetnej kawy oferuje również gadżety artystyczne własnej produkcji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Tajne Komplety

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top