1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Malarstwo
  4.  > Karaibski sen - 100x100 cm - obraz abstrakcyjny (nr 5975778)

KARAIBSKI SEN - 100X100 CM - OBRAZ ABSTRAKCYJNY

Studio Plama - Agnieszka Potocka-Makoś

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Obraz abstrakcyjny wykonany w technice akrylowej na płótnie bawełnianym zatytułowany "Karaibski sen". Format obrazu 100×100 cm i głębokości podobrazia 3,30 cm. Powierzchnia obrazu jest miejscami lekko fakturowana. Boczne krawędzi płótna są zamalowane na kolor biały (estetyczne wykończenie nie wymaga oprawy obrazu). Kolorystyka obrazu to przede wszystkim zielony odcień turkusu (turquoise green), biel, kolor żółty i odcienie ciepłych brązów.

Charakter obrazu jest radosny, egzotyczny, przywodzi na myśl smaki kokosa i ananasa.

Obraz nie jest oprawiony, rama nie jest konieczna (estetycznie wykończone i dodatkowo szerokie czarne boki). Praca posiada z tyłu blaszki do zawieszenia obrazu na ścianie. Praca wykończona została błyszczącym werniksem w płynie, dzięki czemu kolory nabierają soczystości, zaś sama powierzchnia obrazu zabezpieczona została przed kurzem.
Z tyłu obraz jest sygnowany nazwiskiem autora (Agnieszka Potocka-Makoś), rokiem wykonania (2018) oraz tytułem pracy ("Karaibski sen").

Do pracy dołączony jest certyfikat autentyczności obrazu.

Wizualizacje wnętrz z obrazami mają charakter jedynie poglądowy i wielkość obrazów na nich może różnić się od ich rzeczywistych wymiarów. Przed złożeniem zamówienia proszę wziąć to pod uwagę i najlepiej sprawdzić wcześniej wymiary obrazu na swojej ścianie, której dedykowany będzie obraz.

Wizualizacja na Państwa ścianie
Na życzenie Klienta przed zamówieniem mogę wykonać wizualizację obrazu na Państwa ścianie ? na przesłanym od Państwa zdjęciu. Proszę o kontakt poprzez wysłanie wiadomości ze strony produktu, którym są Państwo zainteresowani.

TAGI: #abstrakcja, #obraz abstrakcyjny, #obraz do salonu, #obraz ręcznie malowany
Studio Plama - Agnieszka Potocka-Makoś

Droga do dekorowania wnętrz była dla mnie prosta - zaczęłam malować obrazy, fotografia zaś towarzyszyła mi od dawna. Poszukuję plam, jakie sama chciałabym widzieć na swoich ścianach. Liczę, że wśród moich obrazów i fotografii znajdziecie takie, których właśnie szukaliście. Uciekam od kiczu i banału, kieruję się na równowagę i smak. Moja technika to akryl na płótnie, pędzel i szpachelka, duże formaty, ciekawa faktura i przede wszystkim niebanalna kolorystyka. Wszystkie obrazy to pojedyncze sztuki, a fotografie są mojego autorstwa, bądź zdolnego męża.
Zapraszam do swojej galerii!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Studio Plama - Agnieszka Potocka-Makoś

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top