1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Kartki okolicznościowe
  4.  > Inne
  5.  > Kartka na emeryturę w pudełku (nr 5983833)
Poradnik prezentowy na Święta 2021

KARTKA NA EMERYTURĘ W PUDEŁKU

Gosia Sendlewska

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Wzór kartki z okazji przejścia na emeryturę w pudełku z okienkiem.
Pudełko z okienkiem ma wymiary 16x16 cm.
Kartka ma wymiary 15x15 cm po złożeniu na trzy części. Po rozłożeniu kartka ma wymiary 40x15 cm.
Boczne ścianki są ozdobione, ale istnieje możliwość umieszczenia tam miejsca ozdobnego na podpisy kolegów i koleżanek z pracy.
Cena obejmuję pełną personalizację.
Kartki mogą różnić się ramką, gdzie jest napis "Życie zaczyna się na emeryturze".
Aktualnie dostępne ramki do wyboru będę podsyłała indywidualnie przy zamówieniu.
Przy zamówieniu bardzo proszę o podanie w komentarzu imienia osoby, dla której ma być kartka, informacji czy pod wierszykiem zamieszczać datę i miejsce oaz informacji czy ma być miejsce na podpisy na bocznych ściankach czy też ścianki mają być ozdobione.
Czas realizacji kartki to od 1 do 7 dni roboczych.

Całość to 100% hand made z wysokiej jakości materiałów, wykonany starannie. Każda rzecz, którą robię to 100% autorski projekt, dzięki czemu rzeczy te są oryginalne i niepowtarzalne.

TAGI: #kartka dla emeryta, #kartka w pudełku, #papier, #scrapbooking
Gosia Sendlewska

Zapraszam Was do mojego sklepu ze sztuką, oryginalnymi obrazami, ilustracjami i kartkami okolicznościowymi. Zajmuję się malarstwem abstrakcyjnym oraz ilustracją. Moje dzieła skupiają się głównie wokół tematów takich jak dom, natura, emocje, wyobraźnia. Tworzę obrazy bogate w różnorodne faktury, eksperymentuję i uwielbiam łączyć różne techniki ze sobą.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Gosia Sendlewska

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top