1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Lampy
  4.  > Kinkiet w stylu Hollywood Regency, lata 80. (nr 6843888)

KINKIET W STYLU HOLLYWOOD REGENCY, LATA 80.

gablota

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Kinkiet w stylu Hollywood Regency z lat 80. Lampa jest wykonana z metalu w kolorze złotym, kwiaty ze szkła. Zachowana w bardzo dobrym stanie. Wysokość 32 cm | szerokość 27 cm | szerokość kwiatka 13 cm.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

Tagi: #lampa, #lampa vintage, #lata 80-te

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Gablota
Anieli Krzywoń 4, 65-534
NIP: 929-202-13-08
gablota

Przedmioty z przełomu lat 1950-1990 zachowane w oryginalnym stanie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy gablota

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top