1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Obrazki i ramki
  4.  > Koci odpoczynek 3D - Handmade Original ❀ڿڰۣ❀ Elegancka miniatura 22cm. ❀ڿڰۣ❀ Decoupage Pictures#A (nr 6250960)

KOCI ODPOCZYNEK 3D - HANDMADE ORIGINAL ❀ڿڰۣ❀ ELEGANCKA MINIATURA 22CM. ❀ڿڰۣ❀ DECOUPAGE PICTURES#A

Sweet Home

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Koci odpoczynek 3D - Handmade Original ❀ڿڰۣ❀ Elegancka miniatura 22cm. ❀ڿڰۣ❀ Decoupage Pictures. Elegancka miniatura 3D oprawiona w efektowną drewnianą ramę. Ręczne wykonanie. Bardzo efektownie oprawiona, efekt trójwymiarowości, w eleganckiej ramie.

Wszystko profesjonalnie wykonane, jak również profesjonalnie oprawione. Przystosowana do zawieszania. Nie jest nowa, ma już swoje lata. Jednak zachowana w stanie idealnym. Całość nieuszkodzona, ramka bez uszkodzeń, szybka bez rys.

Wymiary spore jak na miniaturę 22cm. x 19,5cm. Część środkowa, bez ramy drewnianej 17cm x 14cm.
Urocza i niepowtarzalna, może być ciekawym upominkiem.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #bates kot anton pieck, #ben rayner kamea decoupage, #koci koty miniatura reynolds, #obraz obrazek kelowna krafts
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top