1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > Kolczyki z granatem (nr 5956070)

KOLCZYKI Z GRANATEM

GREY LINE project

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Delikatne i jednocześnie surowe kolczyki wykonane zostały ze srebra próby 925 oraz naturalnego granatu. Kamienie mają głęboką bordową barwę, są przejrzyste i mają kształt lekko nieregularnej fasetowanej oponki (6x4mm).
Srebro zostało przyciemnione (zoksydowane) i wypolerowane, by podkreślić detale.
Do zamówienia zostaną dołączone delikatne sylikonowe zatyczki - stopery. Nie są konieczne, ale jeśli planujesz większy ruch, dają dodatkową pewność, że kolczyki nie wypną się z ucha.
Długość od szczytu bigli : 3cm, lekkie.
Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

TAGI: #granat, #na prezent kolczyki, #srebro, #surowe
GREY LINE project

Pracownia powstała z pasji do projektowania i tworzenia, z miłości do niezwykłych kamieni i szlachetnego srebra. Wszystkie prace powstają w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach. Z założenia używamy tylko naturalnych materiałów.
Zapraszamy!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy GREY LINE project

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top