DecoBazaar > Biżuteria > Klipsy > KOLIBERKI klipsy z grafiką w szkle (nr 4839068)

KOLIBERKI KLIPSY Z GRAFIKĄ W SZKLE

GalaVena

W dniach 14.08.2017 - 24.08.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 24.08.2017.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Oryginalne malutkie klipsy z piękną grafiką, zatopioną pod wypukłym szkiełkiem z efektem głębi, w oprawie w kolorze srebra. Grafika jest najwyższej jakości, bardzo wyraźna i nasycona. Urocze, delikatne klipsy. Hipoalergiczne.

Oryginalne kaboszony wykonane ręcznie według mojego projektu i przeze mnie, z dbałością o każdy detal.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Wielkość -średnica- 1,4 cm.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
::MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNYCH ZAMÓWIEŃ::
DOPASUJ GRAFIKĘ DO SWOJEGO ULUBIONEGO MODELU BIŻUTERII. Biżuterię
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ozdobnie, elegancko i bezpiecznie zapakowane. Gotowe jako prezent.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Prawa autorskie -GalaVena. Wszystkie prawa zastrzeżone.

TAGI: #delikatne, #eleganckie klipsy, #małe klipsy, #ptaszki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy GalaVena

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top