1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Kolory ziemi....ręcznie robione talerze. (nr 6108656)

KOLORY ZIEMI....RĘCZNIE ROBIONE TALERZE.

GrimWorks

Cena: 99 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 32,00 zł / 6,40 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Ręcznie wykonane talerze to nowy dział pracowni czyli "Talerzownia". Na zdjęciu duży talerz. Średnica 25,5 cm i mały 19 cm.Szkliwiony beżowo brązowym szkliwem z efektem. Jak ktoś lubi kolowy ziemi....:). Pięknie zapakowane na prezent w pachnące trociny...
Można myć w zmywarce, należy tylko suszyc go dłużej przed włożeniem do szafki, ponieważ talerz jest grubszy niż standardowe talerze.
Możliwość zamówienia całego kompletu: 6 lub 10 sztuk w jednym kolorze lub kolekcji różnych kolorów.
Wpuść do kuchni trochę fantazji i zamów każdy inny...

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Love and clay. Cudownego dnia....

TAGI: #ceramika talerz dom prezent
GrimWorks

Ceramika bardzo osobista. Przeżyj z nami przygodę...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy GrimWorks

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top