DecoBazaar > Biżuteria > Komplety > Kolumbia dla uzależnionych od kawy (001) (nr 5009183)

KOLUMBIA DLA UZALEŻNIONYCH OD KAWY (001)

Galeria Macondo

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Biżuteria dla osób uzależnionych od kawy, ponieważ komplet ten pachnie kawą! Tak pachną Andy w Ameryce Południowej.Komplet wykonany zostały z różnych, kawałków autentycznych ziarenek kolumbijskiej kawy, które łączone są interesującymi splotami nitki doskonale dopasowanej kolorystycznie do etnicznego materiału. Komplet ten jest jednym z przejawów kolumbijskiej pomysłowości w wykorzystaniu do produkcji interesującej biżuterii z lokalnych materiałów. Długość maksymalna naszyjnika (od szyi do dekoltu): 26 cm - długość regulowana zawiązywanym etnicznym sznurkiem. Kolczyki długość: 5 cm (z zawieszką. )Zawieszki kolczyków wykonane zostały z materiału zwanego alpaka (stop miedzi, niklu i cynku), jest to materiał nieuczulający, stosowany w jubilerstwie. Fantastyczna, kolumbijska, pachnąca ozdoba

TAGI: #kawa, #kawowy, #kolumbia, #ziarenka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Galeria Macondo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top