1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Meble
  4.  > Komoda Purple Heart (nr 6928067)

KOMODA PURPLE HEART

ReLoved by Maja Komasa

Cena: 4190 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 260,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 800,00 zł / 160,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Mebel skąpany w fioletach i patynie.
Ratanowe fronty zastąpiliśmy drewnianymi elementami.
​Środek malowany w kolorze czarnym, woskowany, jedna półka.
​Dwie szuflady. Trzy oryginalne klucze.
Całość woskowana kilkukrotnie zewnątrz.
WYMIARY
głębokość : 46 cm
​wysokość: 146 cm
szerokość: 120 cm - mierzone od góry

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

Tagi: #drewniany, #malowany ręcznie, #salon, #stara

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Pokochaj Stare Na Nowo. Maja Komasa
Osiedle Leśne 7, Wiatrowo Las, 62-100 Wągrowiec
NIP: 766-186-67-63
ReLoved by Maja Komasa

ReLoved by Maja Komasa to dwuosobowa firma rodzinna, będąca na rynku polskim od 7 lat. Wcześniej działaliśmy przez 2 lata na wyspie Isle of Man. To tam narodził się pomysł o własnej pracowni artystycznej , gdzie powstają meble unikalne, jedyne w swoim rodzaju, zdobione ręcznie i według pomysłu a nie trendu. Zależało nam na tym, aby dotrzeć swoją pracą do pasjonatów swoich wnętrz, którzy cenią sobie sztukę użytkową.
Na co dzień ja projektuje i maluję, Marcin przygotowuje meble do stylizacji, naprawia i sztukuje. Każdy mebel przechodzi wieloetapową renowację. Nie ma tu drogi na skróty! Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z sercem, starając się za każdym razem, aby nie zatracić w nim tego co najważniejsze - jego historii.
Meble wybieramy osobiście. Dużą wagę przykładamy do jakości materiału, zazwyczaj jest to drewno, jak i nietuzinkowej formy.
Naszym znakiem rozpoznawczym jest kolor i faktura.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ReLoved by Maja Komasa

Top