1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Walentynki
  4.  > Komplet breloczków puzzle (nr 6571919)

KOMPLET BRELOCZKÓW PUZZLE

Biała Konwalia

Cena: 19 zł

Dostępnych: 99 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Komplet składający się z 2 breloczków w kształcie puzzli, na których zostały wygrawerowane imiona. Dodatkowo każdy z breloków jest zaopatrzony w dodatkową drewnianą tabliczkę z wygrawerowanym krótkim tekstem. Tekst ten może być dowolny, ale na tyle krótki, aby był czytelny i dobrze widoczny (do 7 słów). Jeśli nie masz pewności czy będzie możliwe wygrawerowanie tekstu napisz do nas przed zakupem.

Wymiary:
pojedynczy puzel - 5x5cm,
tabliczka - 7x2cm
grubość sklejki - 3mm

Po zakupie proszę o podanie imion oraz tekstu na tabliczkę - znacznie usprawni to realizację zamówienia.
Czas wykonania: 1-2 dni robocze od zakupu i podania szczegółów (treści do graweru).

TAGI: #breloczek, #brelok do kluczy, #brelok drewniany, #zawieszka do torebki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Biała Konwalia

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top