DecoBazaar > Sztuka > Malarstwo > Krajobraz 03 - ręcznie malowany 70x70 cm - szeroki bok (nr 4868306)

KRAJOBRAZ 03 - RĘCZNIE MALOWANY 70X70 CM - SZEROKI BOK

Studio Plama

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Krajobraz 03 - obraz na płótnie 70x70cm - Studio Plama - Agnieszka Potocka

Prezentuję Państwu impresjonistyczny krajobraz, wykonany ręcznie na płótnie bawełnianym z szerokim rantem 3,3 cm w formacie 70x70 cm. Obraz utrzymany jest w zgaszonych barwach szarości, zieleni i bieli.

Obraz jest spokojny, elegancki i harmonijny.

Obraz został zabezpieczony przed słońcem i kurzem werniksem z połyskiem, dzięki czemu jego kolory pozostaną nienaruszone i nie straszne mu będą lata spędzone na ścianie, którą będzie zdobił.

_Obraz nie posiada ramy, posiada szerokie boki 3,3 cm, dzięki czemu jego oprawa nie jest konieczna, wręcz zbędna, ale naturalnie możliwa. Wybór ewentualnej oprawy jak i sposób zawieszenia obrazu pozostawiam klientowi (obraz nie ma z tyłu wbitych haczyków). _

Istnieje możliwość wykonania, na specjalne zamówienie, podobnego obrazu, ale w innym formacie (większym lub mniejszym), gdzie cena i czas oczekiwania jest ustalany indywidualnie. W tej sprawie zainteresowanych Klientów zapraszam do kontaktu drogą e-mailową.

TAGI: #krajobraz na płótnie, #obraz akrylowy, #obraz na płótnie, #ręcznie malowany obraz
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Studio Plama

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top