1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Meble
  4.  > Szafki i komody
  5.  > Kredens drewniany design prl handmade unikat (nr 6603387)
Dzień Matki 2021

KREDENS DREWNIANY DESIGN PRL HANDMADE UNIKAT

talonwzor

Cena: 8800 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 250,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 400,00 zł / 80,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Kredens inspirowany polskim wzornictwem lat 50 tych. Wykonany ręcznie z drewna jesionowego zabezpieczony olejo-woskiem najwyższej jakości. Jest pojedynczym, unikatowym egzemplarzem powstałym w niewielkiej polskiej manufakturze na podstawie autorskiego projektu.
Dolny moduł podzielony na trzy części, dwie zewnętrzne zamykane drzwiami uchylnymi, wewnątrz półki szklane w połowie wysokości, środek w formie barku zamykany drzwiami opuszczanymi, kryje dodatkowo szufladę.
Wymiary zewnętrzne dolnej części [cm]: 120,5 x 49,5 x 69,5 (szer. x gł. x wys.)
Nadstawka zamykana dwiema przesuwnymi taflami szkła. Wewnątrz półka szklana.
Wymiary zewnętrzne nadstawki [cm]: 34,5 x 81 x 37 (szer. x gł. x wys.)
Podstawa (nogi) 24,5 cm wys.
Wymiary zewnętrzne całkowite [cm]: 120,5 x 49,5 x 131,5 (szer. x gł. x wys.)

TAGI: #drewno, #handmade, #kredens, #prl
talonwzor

Polska manufaktura autorskich mebli drewnianych inspirowanych wzornictwem lat 50, 60 i 70tych.
Polish manufacture of original wooden furniture inspired by the Polish design of the 50s, 60s and 70s
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy talonwzor

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top