1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Meble
  4.  > Kredens stołowy, Zielonogórskie Fabryki Mebli lata 70. (nr 5603605)
Poradnik prezentowy na Święta 2018

KREDENS STOŁOWY, ZIELONOGÓRSKIE FABRYKI MEBLI LATA 70.

galimatiass

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Kredens stołowy, Zielonogórskie Fabryki Mebli. Data produkcji 11 maja 1972. Kredens jest w bardzo dobrym stanie, na blacie i bokach ręcznie wykonana malatura. Wnętrza odświeżone. Miejscami jest delikatnie porysowana co widać na zdjęciu. Na innych moich ogłoszeniach witryna oraz szafa biblioteczna do kompletu z taką samą malaturą.
Wymiary:
szerokość - 122cm
wysokość - 81cm
głębokość - 45cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kredens, #lata 70-te, #prl, #vintage
galimatiass

Renowacja mebli, sprzedaż przedmiotów użytkowych zachowanych w oryginalnym stanie jak i w pełni odnowionych.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy galimatiass

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top