1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Zabawki
  4.  > Krejzol Ospa (nr 6887056)

KREJZOL OSPA

Bambaki

Cena: 89 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Mieliście kiedyś tak, że się posikaliście ze śmiechu? Krejzol ma tak, że jak się galancie chichra, to aż mu żółte plamy występują na czoło i w ogóle wszędzie.

Nie wiem o co cho, geny czy spektrum, nie istotne. Chodzi o to, że Krejzol już tak ma, że się ciągle cieszy. Szczęśliwy z niego chłopak i tyle.

Może to ten różowy i żółty polar, z którego jest zrobiony, tak na niego wpływa? Może to poliestrowe wypełnienie z kawałkami ścinków z bambakowej produkcji tak go od środka smyra?

Krejzol chętnie zakotwiczy u Ciebie na chacie. Ma tylko 20 cm więc nie zajmie dużo miejsca.

Tak jak wszystkie Bambaki jest weganinem, nie używa skór, wełny i innych odzwierzęcych produktów. Odżywia się słońcem i powietrzem.

Krejzola szyję po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Cierpliwości więc uprasza się, bo może to zająć dwa dni robocze.

A na koniec ogłoszenie parafialne:

Nie siedź już w tym internecie za długo, bo robią się od tego glisty w głowie. Kup szybko Bambaka i potem już tylko patrz na drzewa.

Tagi: #maskotka handmade, #ospa, #pierwsza przytulanka, #stworek

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Bambaki

Bambaki to małe tulaśniaki z wielkimi osobowościami nieustająco powstające w nieskończoności nowych form. Zasiedlają coraz większe obszary naszego globu. Adoptują sobie kolejnych ludzi. Dorosłych i maluchy. Świetnie czują się w dziecięcych pokojach, na kanapach rodziców i w fotelach bujanych dziadków.
Testowane na dzieciach :) Projektowane i wykonywane w Polsce.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Bambaki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top