1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Meble
  4.  > Krzesło tapicerowane typ 200-244, Słupskie Fabryki Mebli, Polska lata 70. (nr 6810827)

KRZESŁO TAPICEROWANE TYP 200-244, SŁUPSKIE FABRYKI MEBLI, POLSKA LATA 70.

Good Old Things

Cena: 550 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Typ 200-244 – krzesło dla Kowalskiego
Krzesło "fotelikowe" [nazwa producenta] typ 200-244 produkowano w Słupskich Fabrykach Mebli w latach 70. ubiegłego wieku. Pozyskane etykiety modelu wskazują precyzyjniej na okres 1974 – 1976. Jest to jeden z najprostszych w kontekście budowy typów krzeseł tapicerowanych wytwarzanych w okresie PRL. Obok modelu 1020 B jest najprawdopodobniej najbardziej rozpowszechnionym projektem z SFM. Tkaninę opierano na sprężynach falistych oraz piance poliuretanowej. Tym samym był to jeden z pierwszych mebli tapicerowanych w Polsce, w których wykorzystano poliuretanowe tworzywo piankowe. Stopniowo wypierało ono odpowiedniki moltoprenowe oraz "gumę porowatą" czyli formatki bardzo komfortowych tworzyw silikonowych. Widoczne elementy stolarskie toczono i wykańczano lakierem bezbarwnym.
Kategoria: krzesła

Styl: modernizm

Rok produkcji: 1975

Data projektu: szacowana – 1974

Materiały: tarcica bukowa, sprężyny faliste, pianka poliuretanowa

Kraj: Polska (PRL)

Producent: Słupskie Fabryki Mebli

Wykończenie: lakier bezbarwny
Krzesło po kompleksowej renowacji. Bukowe nóżki zostały oczyszczone, ponownie wklejone w ramę krzesła, pokryte bejcą w kolorze olchy oraz wykończone politurą szelakową. Część tapicerowana zyskała nowe wypełnienie, całość wykończona wysoko gatunkową tkaniną pikowaną. Siedzisko na sprężynach. Dostępnych mamy pięć sztuk takich krzeseł w różnych kolorach.

Wymiary: 

wysokość 83 cm | szerokość: 43 cm | głębokość: 47 cm | | wysokość siedziska: 40 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top