DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > księga DRZEWA (nr 5126294)

KSIĘGA DRZEWA

papierLAB

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Ręcznie wykonana Księga Gości weselnych z motywem zrośniętych drzew.

Wpisy, życzenia a nawet rysunki - wystarczy pozostawić gościom kredki, mazaki i długopisy, a oni zadbają o jej artystyczny wygląd. Niech poniesie ich wyobraźnia! Otrzymamy Księgę Gości pełną uczuć, humoru i rad na przyszłość. Niezastąpioną pamiątkę ślubną na wiele lat.

Księga zaprojektowany dla miłośników przyrody i naturalnych materiałów. Obleczona jest laminowanym płótnem lnianym. Na okładzinie znajduje się odbitka autorskiej ilustracji drzew z imionami Pary Młodej i datą. Kolorystyka wstążki i koloru drzew jest do indywidualnego zamówienia. Wewnątrz księgi można zamieścić dowolną sentencję/dedykację. Kolor kart: biały, ecru lub popiel.
Do albumu można dokupić specjalnie zaprojektowane pudło ochronne (80 zł).

Księga Gości o wymiarach 25 cm x 25 cm, 30 kart (60 stron) pomieści do 100 wpisów gości. Dodatkowe karty 10 szt. (20 stron): 15 zł

TAGI: #drzewa, #księga gości, #księga gości z personalizacją, #księga wpisów gości weselnych
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy papierLAB

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top