1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Ślub
  4.  > Księga Gości w pudełku I (nr 5022907)

KSIĘGA GOŚCI W PUDEŁKU I

AnnaMaria

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Księga weselna na wpisy gości z życzeniami na nową drogę życia to coraz bardziej popularny element wesela, który z pewnością zostanie zachowany na lata.
Księga wykonana jest ręcznie od podstaw, zatem możliwy jest wybór kolorystyki, rodzaju ozdób zastosowanych na okładce, ilości kart.
Okładka wykonana z tektury introligatorskiej, oklejona płótnem zapewniającym trwałość. Wewnątrz najczęściej 30 - 60 kart w kolorze ecru o gramaturze 170 - 300 g/m2. Całość połączona za pomocą śrub introligatorskich.
Do kompletu dopasowane kolorystyką i rozmiarem pudełko ochronne, wykonane z tektury, płótna i papieru, wiązane wstążką, wewnątrz zamocowana taśma ułatwiająca wyjmowanie księgi.
Personalizacja okładki oraz strony tytułowej.
Fotografie mają charakter poglądowy, po zakupie proszę o kontakt w celu ustalenia ostatecznego wyglądu przedmiotu.
Rozmiar księgi: 22 x 24 cm.
Rozmiar pudełka: 24 x 26 x 4 cm.
Czas potrzebny na wykonanie księgi to 10-14 dni roboczych.

TAGI: #annamaria, #elegancka, #papier płótno tektura, #solidna
AnnaMaria

W Pracowni Artystycznej AnnaMaria za główny cel stawiamy sobie tworzenie wyjątkowej oprawy dla wspomnień. Najwięcej powstaje tu kartek okolicznościowych, zaproszeń, albumy na fotografie, księgi pamiątkowe, pudełka, notesy i wiele, wiele innych. Prawie wszystkie przedmioty wykonywane od podstaw, zatem jesteśmy w stanie wykonać je w dowolnym rozmiarze i kolorystyce.
Dzięki pięknym drobiazgom życie nabiera blasku, a codzienność staje się świętem.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy AnnaMaria

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top