1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Ślub
  4.  > księga IMIONA | M (nr 6276714)
Wpisy, życzenia a nawet rysunki - wystarczy pozostawić gościom kredki, mazaki i długopisy, a oni zadbają o jej artystyczny wygląd. Niech poniesie ich wyobraźnia! Otrzymamy Księgę Gości pełną uczuć, humoru i rad na przyszłość. Niezastąpioną pamiątkę ślubną na wiele lat.

Księga obleczona jest laminowanym płótnem lnianym. Na okładzinie znajdują się imiona Pary Młodej z datą. Kolorystyka wstążki, płótna jest do indywidualnego zamówienia. Wewnątrz księgi można zamieścić dowolny tekst/sentencję. Do Księgi Gości można dokupić specjalnie zaprojektowane pudło ochronne.

Księga Gości przeznaczona jest tylko do wpisów. Jeżeli będą wklejane zdjęcia należy kupić album.

PODSTAWOWE WYMIARY:
Księga Gości o wymiarach 25 cm x 25 cm, 30 kart (60 stron) pomieści do 100 wpisów gości.

DODATKI:
- wstążka atłasowa/rypsowa 0 zł; sznurek z metalowymi skuwkami 10 zł; metalowe narożniki 10 zł;
- pudło ochronne obleczone w płótno lniane z nadrukowaną grafiką albumu: 95 zł;
- dodatkowe karty 10 szt. (20 stron): 15 zł;

Termin realizacji zamówienia to 10-14 dni roboczych

TAGI: #księga gości, #księga gości fotobudka, #księga gości wesele, #księga wpisów gości weselnych
papierLAB

papierLAB to pracownia INTROLIGATORSTWA ARTYSTYCZNEGO. Tworząc albumy/księgi łączymy sztukę nowych mediów i technologii z rzemiosłem. Opracowujemy autorskie wzory i ilustracje oraz wykorzystujemy ciekawie zaprojektowane materiały innych artystów. Rzetelność, artyzm i dbałość o estetykę wykonania czynią produkt charakteryzujący się niezwykłą jakością.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy papierLAB

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top