DecoBazaar > Dom > Kubki > Kubek Padłeś Poleż Księciuniu ... (nr 4934361)

KUBEK PADŁEŚ POLEŻ KSIĘCIUNIU ...

LazyDog

Cena: 28 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 85,00 zł / 17,00 zł
Kubek o pojemności 330ml. Bardzo dobrze się trzyma w ręce. Wygodny i pojemny z oryginalnym, ciekawym wzorem z obu stron.

Kubki są najwyższej jakości, dzięki czemu można je myć w zmywarce bez obawy o zmycie nadruku.

Chcesz zamówić większą ilość?? 2, 4, 10... ? Napisz do mnie wiadomość.

Kubek wysyłany jest przesyłką kurierską zapakowany w taki sposób aby dotarł w całości do celu. Wysyłany jest przeważnie tego samego lub następnego dnia, w którym zaksięgowano płatność.

Prosimy o podawanie nr telefonu dla kuriera przy zakupie!!!

Życzymy udanych zakupów i zapraszamy po inne nasze produkty.

TAGI: #kubek, #mała mi, #nadruk, #wzór
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy LazyDog

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top