1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kuchnia i jadalnia
  4.  > Kubki i filiżanki
  5.  > Kubek personalizowany 400 ml (nr 6756485)

KUBEK PERSONALIZOWANY 400 ML

MUKI

Cena: 75 zł

Dostępnych: 20 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
UWAGA - zamieszczone zdjęcia są tylko przykładami wykonanych już kubków.

Kubek personalizowany z zabawnym rysunkiem, mającym nawiązywać wizerunkiem, zainteresowania itp. do przyszłego użytkownika kubka. Każdy kubek malowany jest ręcznie farbami trwałymi do ceramiki, należy ręcznie w ciepłej wodzie - unikając szorowania wzoru.

Na personalizację kubka składają się:
- rysunek z postacią + elementami charakteryzującymi przyszłego użytkownika (np. książka, laptop, zwierzak...)
- tekst nad rysunkiem (np. Maja ma swoje 5 minut)
- opcjonalnie dodatkowy tekst po drugiej stronie kubka (np. to będzie dobry dzień)

Każdy kubek ma pojemność 300, 400 lub 450 ml i jest biały, jednak jego kształt wybierany jest losowo (zazwyczaj jest to kubek widoczny na zdjęciach)

Po dokonaniu zakupu proszę o przesłanie informacji opisujących przyszłego użytkownika (np. szczupła, krótkie czarne włosy lub włosy rude i kucyk, piegi, okulary, lubi czytać, lubi kolor zielony itp.) oraz tekst, jaki ma być napisany na kubku nad rysunkiem + ewentualne hasło na drugiej stronie kubka.


W przypadku pytań lub realizacji innych pomysłów zapraszam do kontaktu.
100% polska porcelana.

Realizacja 5-6 dni roboczych

TAGI: #kubek personalizowany, #kubek ręcznie malowany, #kubek z personalizacją, #porcelana
MUKI

Ręcznie malowana porcelana użytku codziennego (kubki, filiżanki, miseczki, doniczki), autorska grafika i ilustracje ścienne oraz drobne elementy wyposażenia wnętrz.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy MUKI

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top