1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kubki
  4.  > Kubek Podobaszmisie (nr 5264235)

KUBEK PODOBASZMISIE

No hejo

W dniach 28.08.2018 - 31.10.2018 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 31.10.2018.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Biały kubek ceramiczny 330 ml z autorską ilustracją oraz napisem zaprojektowany przez no hejo. Kubek jest dwustronny, z jednej strony jest napis a z drugiej Misie. Termin realizacji zamówienia to 2-5 dni.
Zostanie wysłany do Ciebie ładnie zapakowany.

TAGI: #filżanka, #kubek, #miś, #niedźwiedź
No hejo

Miłośniczka kotów i dobrych bajek dla dzieci. Entuzjastka różnych form plastycznych, wliczając nawet pieczątki zrobione z ziemniaków. Uwielbia rysować, dlatego robi ilustracje. Uwielbia kawę z mlekiem, dlatego robi kubki. Tu Kamila Loskot! No hejo!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy No hejo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top