DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > Kwiatowe pudełko ślubne (nr 5100511)

KWIATOWE PUDEŁKO ŚLUBNE

Papierkarnia

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Delikatne, kwiatowe pudełko ślubne z kieszonkami. Po otworzeniu, ścianki opadają, a na każdej z nich znajduje się kieszonka, do której można włożyć gotówkę, kupony lotto lub zdrapki. Na każdej ściance umieszczona została również propozycja wydania pieniążków, np. na podróże małe i duże, na szczęście, na chwile we dwoje, na remonty i kredyty. Na dnie umieszczone zostały życzenia.

Dodatkowo box może być opakowaniem drobnego upominku lub słodyczy.

Wymiary: 10x10x10 cm

TAGI: #exploding box, #kartki slubne, #prezent na ślub, #ślub
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Papierkarnia

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top