1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiory i charmsy
  4.  > Kwiaty w drewnie. (nr 6308613)

KWIATY W DREWNIE.

MaGru

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Wisior wykonany z brzozy, żywicy i tegorocznych polnych kwiatów. Cudowne wspomnienie lata i kawałeczek natury który pięknie wkomponuje się w wiele stylizacji. Zaprojektowany i wykonany przeze mnie- jedyny taki i niepowtarzalny.

wymiary: 4,5 x 4,5 cm
długość sznurka: do wyboru po zakupie

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
W przypadku innej długości łańcuszka/ sznurka - proszę o kontakt. Wszystkie moje prace są cruelty-free /wegańskie i są tworzone/wysyłane zgodnie z ideą less waste.

TAGI: #brzoza, #drewno naturalne, #polne kwiaty, #żywica
MaGru

Ręcznie robiona, unikatowa biżuteria która powstaje z mojej miłości do natury, potrzeby tworzenia i paru garści wyobraźni.
Łączę różne techniki i nieustannie rozszerzam je o nowe. Jestem samoukiem. Z uwagi na miłość i szacunek do przyrody i zwierząt- ważna jest dla mnie idea cruelty-free i zero waste, nie używam więc skór, piór pozyskanych nieetycznie itp. a tworząc staram się używać surowców wtórnych, ekologicznych itp.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top