1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Lampy
  4.  > Lampki stołowe i nocne
  5.  > Lampka nocna z ceramicznej butelki Cusenier z lat 30 ubiegłego wieku, stara lampa z butelki (nr 6371620)

LAMPKA NOCNA Z CERAMICZNEJ BUTELKI CUSENIER Z LAT 30 UBIEGŁEGO WIEKU, STARA LAMPA Z BUTELKI

sielskiewzgorze

Cena: 220 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 65,00 zł / 13,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Stara ceramiczna lampka nocna ręcznie wykonana w latach 50 - tych ze starej kamionkowej butelki CUSENIER Orange z lat 30. Lampa posiada zachowane oryginalne etykiety z ubytkiem pieczęci podatkowej widocznym na zdjęciach. Dołączony do lampy beżowy abażur w kształcie stożka pochodzi z lat 80. Lampa stołowa wyposażona została w oryginalny wyłącznik z lat pięćdziesiątych umieszczony na przewodzie, wtyczka zasilająca współczesna dostosowana do obecnych standardów.

TAGI: #lampka nocna, #lampka nocna ceramiczna, #lampka stołowa, #stara lampka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy sielskiewzgorze

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top