1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazki i ozdoby ścienne
  5.  > Łania Nocą - Ceramiczny, czerwony talerz (nr 6802589)

ŁANIA NOCĄ - CERAMICZNY, CZERWONY TALERZ

otteryCRAFT

Cena: 125 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 24,00 zł / 4,80 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Orlen Paczka: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Talerz jest bezpieczny i nadaje się do kontaktu z żywnością, można czyścić go w zmywarce. Nadaje się do serwowania posiłków, ale także jako dekoracja. Idealny na unikalny prezent.

Czerwony/niebieski, okrągły, ręcznie robiony talerz ceramiczny. Grafika na czerwonym talerzu przedstawia łanię w nocy na tle księżyca. Dostępny też inna wersji kolorystycznej: grafika na niebieskim talerzu przedstawia jelenia w nocy na tle księżyca. Oba talerze tworzą piękny komplet.

Talerze zostały wykonane z gliny Goerg & Schneider, pokryty czerwoną i pomarańczową angobą, a następnie bezbarwnym szkliwem, wypalany w temperaturze 1200°C.
Szerokość: 25 centymetry, Wysokość: 1.5 centymetry, Głębokość: 0.5 centymetry


Wszystkie przedmioty w sklepie pochodzą z jednej pracowni w Warszawie. Sprzedaję wyłącznie własne dzieła. Kupujesz prosto od artysty, talerz sygnowany odręcznie na spodniej stronie.

* Kolory w rzeczywistości mogą różnić się od zdjęcia.

Tagi: #ceramika użytkowa, #handmade, #rękodzieło, #rekodzieło na prezent

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Aleksandra Rutkowska
Montwiłłowska 7/53, 03-890, Warszawa
NIP: 521-352-45-05
otteryCRAFT

Hobbystycznie zajmuję się tworzeniem ceramiki. Lubię robić nie tylko przedmioty użytkowe, ale również ozdoby do domu.

Prace robione są własnoręcznie, a następnie starannie pakowane i lakowane, zabezpieczone dobrze do wysyłki.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy otteryCRAFT

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top