DecoBazaar > Dom vintage > Meble > Ława typ HARNAŚ (nr 5129692)

ŁAWA TYP HARNAŚ

cichockadesign

Cena: 1290 zł 1161 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 120,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 450,00 zł / 90,00 zł
Profesjonalnie odrestaurowana Ława ze skrzynią typ "Harnaś". Mebel otrzymał drugie życie i czeka na nowego właściciela, który doceni wartość unikatu, historii i klimatu folk. Dodana wyściółka tekstylna wnętrza skrzyni i nowa naturalna skóra owcy islandzkiej na płycie siedziska.

Oryginalna ława firmowana logo Cepelia. Producent: Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Ludowego i Artystycznego RZUT Toruń

Rok produkcji 1981.

Drewno, lakier, biała farba akrylowa, skóra owcy islandzkiej, tkanina, gwoździe tapicerskie.
Wymiary: 125x45x80

MASZ WĄTPLIWOŚCI?
Skontaktuj się ze mną, z chęcią je rozwieję. Możliwy odbiór osobisty.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #folk, #fotel, #skóra naturalna, #ława
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy cichockadesign

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top