1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Litery i napisy
  5.  > Litery z drewna 200mm (nr 4810362)
Litery wykonane z litego drewna to idealna dekoracja ścienna dla tych, co preferują proste, nieskomplikowane rozwiązania, dające fenomenalny efekt wizualny.

Cena dotyczy zakupu jednej litery/znaku.


Istnieje możliwość wystawienia większej ilości produktów, proszę o kontakt jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Nie zapomnij poinformować nas o wybranych literach/znakach oraz ich wielkości (duża/mała) w wiadomości przy realizacji zamówienia.

KONKRETY:

- wysokość: ok. 200mm,
- grubość: ok. 18mm,
- kolor: naturalne drewno,
- materiał: lite drewno bukowe,
- technika wykonania: szlifowanie, impregnowanie, frezowanie CNC,
- zastosowane: dekoracja ścienna,
- montaż - taśma dwustronna GRATIS!

Czas realizacji do 3 dni roboczych.

Dla wszystkich, którzy znudzeni są już różnorodnością form i kolorów przedstawiamy drewniane litery ukazujące urok naturalnego drewna. Taka dekoracja zapewni ład i schludność, nie zagracając przestrzeni. Słowo, imię, a może i sentencja wykonana z litego drewna to gwarancja ponadczasowej dekoracji, odpornej na zmieniające się trendy i wpływy.

Istnieje możliwość zamówienia liter o innym rozmiarze lub czcionce. Zapraszamy do kontaktu.

TAGI: #dekoracja ściany, #literki, #litery, #pokój dziecięcy
Drewniane dodatki

Dekoracje i ozdoby wykonane z litego drewna, minimalizm i naturalne piękno.

Wykonujemy zlecenia na zamówienie - dekoracje ślubne, weselne, okazjonalne, i zwykłe - użytkowe. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Drewniane dodatki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top