1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kuchenne przybory
  4.  > Lniany worek na pieczywo (nr 5317256)

LNIANY WOREK NA PIECZYWO

rzeczniepospolita

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Lniany worek do przechowywania pieczywa to ekologia - zastąpi z powodzeniem foliowe reklamówki - możesz w nim przynieść swój chleb z piekarni :) Ale nie to jest najważniejsze! Tkaniny lniane doskonale chronią przed zanieczyszczeniami, zapobiegają powstawaniu grzybów i pleśni, chronią żywność przed szybkim zepsuciem. Produkty z lnu można wyprać w gorącej wodzie, mogą być też gotowane i suszone na słońcu, poza tym mogą być prasowane na gorąco co przyczynia się do ich sterylizacji. Len im starszy tym piękniejszy - z każdym kolejnym praniem zyskuje na miękkości.

Przechowywanie chleba w lnianym woreczku wydłuża jego świeżość i zapobiega "gumowaceniu się" chrupiącej skórki. Aby zmaksymalizować świeżość pieczywa chleb w worku należy przechowywać w chlebaku - najlepiej drewnianym. Pieczywo będzie mogło swobodnie oddychać i nie pojawią się na nim grzyby i pleśń co często się dzieje gdy przechowujemy pieczywo w woreczkach foliowych.

Ręcznie szyty lniany worek do przechowywania pieczywa. Worek jest podwójny, wewnętrzne szwy ukryte. Ściągany lnianym sznureczkiem. Len 100%. Worek w kolorze naturalnego lnu.

Jeśli potrzebujesz worek w innym rozmiarze uszyjemy go na Twoje zamówienie w ciągu 7 dni roboczych :) W sprzedaży dostępny również worek w kolorze szarym.

Wymiary: 29×41 cm (+/- 1 cm)

TAGI: #len, #lniane, #lniany, #pieczywo
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy rzeczniepospolita

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top