1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Magnesy
  5.  > Magnes książkowy 29 (nr 6099016)

MAGNES KSIĄŻKOWY 29

zimnalove

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Nie trzymaj książki w lodówce, jej miejsce jest... na lodówce.

Co macie na drzwiach lodówki: pamiątki po dalekich i bliskich wyprawach, lista zakupów, numer telefonu do ulubionej pizzerii i fryzjera? Na lodowce jest miejsce na wiele rzeczy, wiec dlaczego nie ma na niej jeszcze książeczkowego magnesu?

Lekki i przyciągający. Ręcznie szyty. Skórzana okładka, w środku biały papier. Z tyłu gruba folia magnetyczna, która utrzyma kartkę papieru. Zaklejone okładki, by idealnie prezentować się na drzwiach lodówki.

Może służyć do przypięcia karteczki, na której zapiszesz zwykłą listę zakupów lub listę wymarzonych książek!

Wymiary: ok. 2x3 cm

Tagi: #książka, #magnes, #magnes na lodówkę, #magnesy

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Krystyna Zimnal zimnal.com
Piastów 18/177, 40-868 Katowice
NIP: 637-187-01-64
zimnalove

Zapraszam do sklepu z moimi ręcznie wykonanymi gadżetami dla wielbicieli książek:
kolczykami, broszkami, naszyjnikami, breloczkami i zakładkami.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top