1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > Maneki neko czarny kot szczęścia japoński (nr 6642518)

MANEKI NEKO CZARNY KOT SZCZĘŚCIA JAPOŃSKI

ma.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Nowy w pudełku. Najpopularniejsza wersja kotka szczęścia w niecodziennym, czarnym kolorze. Kotek w tym kolorze ma odpędzać złe duchy według tradycyjnych wierzeń Japończyków.

Uwaga! Kotek jest nowy, Proszę jednak mieć na uwadze że wszystkie kotki produkowane przez tę firmę (w określonym kaztałcie), choć niewątpliwie stały się przedmiotami kultowymi, to wciąż stosunkowo niskiej jakości produkty i posiadają drobne niedoskonałości – niedomalowania i plamki, które zupełnie nie rzucają się w oczy :) taki już ich urok.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #chiński, #kot szczęścia, #kot z machającą łapką, #maneki neko
ma.

Jestem gadżeciarą i ciuchomanem, mieszkam w pudełku od zapałek, w którym szybko kończy się miejsce.
Rzeczy, które sprzedaję należą do mnie i moich bliskich. Okazjonalnie umieszczam tu przedmioty,
które szukają nowego domu, gdzie zyskają drugie życie :)
Dziękuję za pomoc w odchudzaniu mojej szafy!


było, a nie MA? napisz do mnie!


.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ma.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top