1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Maseczki
  4.  > Maseczka ochronna z filtrem, maska bawełniana (nr 6420627)

MASECZKA OCHRONNA Z FILTREM, MASKA BAWEŁNIANA

DOGdesign

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

MASKA OCHRONNA

(BAWEŁNA + PODWÓJNY FILTR)

Maseczka składa się z czterech warstw:

- dwóch warstw zewnętrznych wykonanych z bawełny, bardzo przyjemnej w dotyku - komfort użytkowania

oraz

- dwóch warstw wewnętrznych - filtru, włókniny medycznej, zwanej flizeliną

Maseczki są wielokrotnego użytku, można prać w pralce, suszyć w suszarce i prasować żelazkiem.

Występuje w trzech rozmiarach: męskim, damskim oraz dziecięcym. Przy zakupie proszę o informację jaki rozmiar Państwo wybieracie.

Bawełniana maseczka przeznaczona jest do zasłaniania dróg oddechowych w przestrzeni publicznej zgodnie z nakazem Ministerstwa, który obowiązuje od 16.04.20.

Maska filtrująca przeznaczona jest do ochrony układu oddechowego przed aerozolami cząstek stałych (pył) oraz ciekłych (mgły). Ogranicza przedostawanie się cząstek zarówno do jak i z naszego układu oddechowego.

Żadna maska nie daje 100% pewności ochrony przed bakteriami i wirusami, dlatego tak ważne jest aby przestrzegać dodatkowych poniżej wymienionych zasad:

- Myj dokładnie ręce wodą z mydłem, dezynfekuj preparatem na bazie alkoholu lub używaj żeli antybakteryjnych zawierających stężenie alkoholu powyżej 60%

- Podczas kichania zasłoń usta oraz nos

- Unikaj bliskiego kontaktu z osobami wykazującymi objawy przeziębienia lub grypy.

- Pierz maseczkę po każdym wyjściu w 60 stopniach przez conajmniej 30 minut (nieprzerwane 30 minut!), bądź przez 10 minut w zagotowanej wodzie

wyprodukowano w Polsce

TAGI: #maseczka na twarz, #maseczka ochronna, #maseczka wielorazowa, #maska ochronna
DOGdesign

DOGdesign z miłością i pasją dla Twojego pupila
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy DOGdesign

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top