1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Medalik Chrystus Frasobliwy w kapliczce z łańcuszkiem (nr 6191844)

MEDALIK CHRYSTUS FRASOBLIWY W KAPLICZCE Z ŁAŃCUSZKIEM

origo

Cena: 130 zł

Dostępnych: 2 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 9,00 zł / 1,80 zł
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Medalik z łańcuszkiem wykonany ze srebra pr. 925, długość łańcuszka 45 cm, długość medalika 2,5 cm, wykończenie powierzchni satynowe. Wzór inspirowany rzeźbą ludową, doskonały na prezent na Chrzest, Komunię, na narodziny dziecka.
Pierwsze przedstawienia Chrystusa Frasobliwego pojawiły się pod koniec XIV w. W Niemczech. Wizerunek ten bardzo mocno zakorzenił się w Polskiej sztuce ludowej, szczególnie w rzeźbie. Fenomen jego popularności wynikał z faktu, że ukazywał Boga nie jako groźnego sędziego ale bardzo ludzkiego, cierpiącego, zadumanego. Dla ludności wiejskiej był uosobieniem ich niedoli, trudów dnia codziennego.
Produkt zapakowany w ozdobne pudełko.

Tagi: #chrzest, #dewocjonalia, #ludowy, #medalik

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Drewniane zawieszki do bransoletek, Krótkie naszyjniki, Naszyjniki ze sznurka
origo

Nazywam się Anna Szewczyk-Ciesielska, z wykształcenia jestem artystą plastykiem.
Pomysł na kolekcję zakiełkował, kiedy poproszono mnie o zostanie matką chrzestną. Po zapoznaniu się z ofertą sklepów z dewocjonaliami stwierdziłam, że od wielu lat nic w "tym temacie" się nie wydarzyło. Postanowiłam, zaprojektować i wykonać prezent samodzielnie.
Inspiracji do moich prac poszukuję w drewnianych rzeźbach ludowych, ikonach, przydrożnych kapliczkach. Na medalikach i pamiątkach pojawiły się wizerunki Chrystusa Frasobliwego, Matki Boskiej z Dzieciątkiem, Matki Boskiej Zielnej.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy origo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top