DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Medalion okrągły KOLIBER (nr 4865462)

MEDALION OKRĄGŁY KOLIBER

Laluv

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Ręcznie robiony medalion z wysokiej jakości grafiką zamkniętą pod wypukłym szkiełkiem i oprawioną w bazę w kolorze antycznego złota.
Baza medalionu zawieszona jest na łańcuszku o długości od 45cm do 85 cm.

Średnica medalionu: 43mm
Średnica grafiki pod szkiełkiem: 40mm

Informację na temat długości łańcuszka prosimy wpisać w notatkach do zamówienia.
Długość łańcuszka do wyboru:
45cm, 50cm, 60cm, 75cm, 85cm

Produkt nie jest wodoodporny.
Kolory grafik mogą nieznacznie różnić się w zależności od ustawień monitora/wyświetlacza.
Wszystkie zamówienia wysyłane są w usłudze KURIER48 realizowanej przez Pocztę Polską.

TAGI: #kwiaty, #natura, #nektar, #ptak
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Laluv

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top