1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Przechowywanie
  4.  > Pojemniki i pudełka
  5.  > Mega duży kuferek na wszystko - Kuferek Wspomnień (nr 4680086)

MEGA DUŻY KUFEREK NA WSZYSTKO - KUFEREK WSPOMNIEŃ

SPATIUM

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Mega duży kuferek na wszystko - można w nim gromadzić pamiątki po naszych Milusińskich jak i inne domowe drobiazgi : dokumenty, rodzinne pamiątki - może służyć jako przybornik do szycia lub po prostu jako mały element dekoracyjny biura, jadalni , salonu czy tez pokoiku naszych pociech.
Malowany akrylami, postarzany - całość zabezpieczona kilkukrotnie lakierem bezbarwnym.
Po bokach i na wieku eko sznurek ułatwiający przenoszenie lub otwieranie.
Kufer wykonany z drewna.
Wymiary 40 x 30 x 23,5 cm.

TAGI: #kuferek wspomnień, #pokój dziecka, #schowek niciarka, #shabby chic prowansja
SPATIUM

Robię to co kocham.... Kocham to co robię ....
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top