1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Czapki i kapelusze
  4.  > MEGA GRUBAS * MERINO + ALPACA * BARDZO CIEPŁA ZIMOWA CZAPKA dla Agnieszki (nr 6670099)

MEGA GRUBAS * MERINO + ALPACA * BARDZO CIEPŁA ZIMOWA CZAPKA DLA AGNIESZKI

Aga made by hand

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Rezerwacja dla Agnieszki :)

Tą czapę wydziergałam z włóczki, w której jestem zakochana :)))
Wyjątkowa włóczka, jeszcze grubsza niż w moich Syberiankach.
Niezwykle ciepła, efektowna, bardzo miła w kontakcie ze skórą, z włoskiej włóczki najwyższej jakości.

r o z m i a r : na głowę o obwodzie ok 55-57 cm / głębokość 25 cm
k o l o r : ciemniejszy szary melanż z morskimi i fioletowymi akcentami (rozłożenie kolorowych akcentów może się różnić w poszczególnych sztukach)
s k ł a d w ł ó c z k i : 69% wełna merynosów, 30% alpaka,1% bawełna

TAGI: #bardzo ciepła czapka, #bardzo gruba czapka, #grubaśna czapa, #merino wool
Aga made by hand

Dzierganie jest moją pasją od wczesnego dzieciństwa. Druty i włóczka towarzyszą mi zawsze i wszędzie :). Kiedy wychodzę zimą w miasto liczę głowy w moich czapach, radocha to dla mnie największa :).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Aga made by hand

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top