1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Obrazki, plakaty i naklejki
  4.  > metryczka mała SARENKA (nr 6683370)

METRYCZKA MAŁA SARENKA

papierLAB

Cena: 74 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Seria metryczek z niezwykle słodkimi niemowlętami w strojach najróżniejszych zwierzątek.

Dzieciaczki namalowane są płynnym i zdecydowanym pociągnięciem pędzla, który zakreśla kontur, definiując kształty, proporcje i szczegóły małego ciała. Strój podkreślony jest grubszym maźnięciem pędzla i pastelowym kolorem. Dominuje oryginalna kreska. PRZEsłodki, unikalny wzór czyni nasze plakaty jedynymi, wyjątkowymi. Zupełnie jak każda z Waszych pociech!

Pod grafiką znajduje się IMIĘ Twojego dziecka oraz data jego narodzin, godzina, wzrost i waga. Metryczka w rozmiarze a2 przedstawia rzeczywistą wielkość dziecka.

Plakat dostępny w rozmiarach:
a4 | 21 x 29,7 cm = 74 zł
a3 | 29,7 x 42 cm = 94 zł
a2 | 42 x 59,4 cm = 134 zł

Oferta obejmuje plakat w rozmiarze a4. Jeżeli potrzebujesz inny format - napisz wiadomość. Przygotujemy odpowiednią ofertę :)

TAGI: #metryczka, #metryczka narodzin, #plakat dziecko, #plakat obrazek pokoik dziecka
papierLAB

papierLAB to pracownia INTROLIGATORSTWA ARTYSTYCZNEGO. Tworząc albumy/księgi łączymy sztukę nowych mediów i technologii z rzemiosłem. Opracowujemy autorskie wzory i ilustracje oraz wykorzystujemy ciekawie zaprojektowane materiały innych artystów. Rzetelność, artyzm i dbałość o estetykę wykonania czynią produkt charakteryzujący się niezwykłą jakością.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy papierLAB

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top