1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Obrazki i ramki
  4.  > MINIATURA ❀ڿڰۣ❀ ARABIAN HERTITAGE ARCH - Flower Motives ❀ڿڰۣ❀ Ręczna praca ❀ڿڰۣ❀ Sygnowana miniatura#A (nr 6411958)

MINIATURA ❀ڿڰۣ❀ ARABIAN HERTITAGE ARCH - FLOWER MOTIVES ❀ڿڰۣ❀ RĘCZNA PRACA ❀ڿڰۣ❀ SYGNOWANA MINIATURA#A

Sweet Home

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

MINIATURA ❀ڿڰۣ❀ ARABIAN HERTITAGE ARCH - Flower Motives ❀ڿڰۣ❀ Ręczna praca ❀ڿڰۣ❀ Sygnowana miniatura, ręcznie wyrzeźbione w drewnie okno, jakby witrażowe. Miniaturowa replika dawnego okna.

W ostatnich latach archeolodzy odkryli setki artefaktów, w tym ceramikę, broń i monety w Emiratach, które wskazują na cywilizowane osady z trzeciego tysiąclecia p.n.e. Ogromny wysiłek został i jest podejmowany w celu zachowania i odnowienia tej tradycji, która obejmuje także jej zabytki, sklepy, stare tradycje i zabytki bogate w skomplikowane kraty drzwi i okien oraz motywy arabskiego dziedzictwa.


Wymiary ramki 11,5cm x 11,5cm. Głębokość 1,5cm. Stan nowy idealny, czysty bez uszkodzeń itp. Szybka bez rys. Zapakowany firmowo w folię(odpakowany tylko do zdjęć).

Idealny również na gustowny podarunek.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #emiraty zabytki arabian, #malowany miniatura jedwab olej, #ręcznie hertitage arch, #stare domy okno antyki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top