1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Obrazki i ramki
  4.  > Miniatura w stylu klasycyzmu ❀ڿڰۣ❀ Piękna i nostalgiczna miniatura 20cm. ❀ڿڰۣ❀ Elegancka złocona rama (nr 6624291)

MINIATURA W STYLU KLASYCYZMU ❀ڿڰۣ❀ PIĘKNA I NOSTALGICZNA MINIATURA 20CM. ❀ڿڰۣ❀ ELEGANCKA ZŁOCONA RAMA

Sweet Home

Cena: 168 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Kurier: 23,00 zł
Paczkomat InPost: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Miniatura w stylu klasycyzmu ❀ڿڰۣ❀ Piękna i nostalgiczna miniatura 20cm. ❀ڿڰۣ❀ Elegancka, bogato złocona rama ❀ڿڰۣ❀ Wyjątkowo dekoracyjna miniatura, jedna z dwóch. W rzeczywistości jest ostrzejsza w wyrazie, w szybce odbija się światło, przez co obraz jest trochę rozmyty.
Oprawiona w ramkę koloru starego złota o klasycznym kształcie. Miniatura za szybką. Rzadko spotykany motyw w stylu klasycyzmu.

Wymiary. Ramka 20cm x 15cm. Głębokość 1,5cm. Sama miniatura 14x9cm. Choć nie nowa, stan bardzo dobry. Całość bez uszkodzeń, czyste. Przystosowana do zawieszenia. Dostępne są dwie miniatury, obie pokazane na ostatnim zdjęciu.

Polecam, również na elegancki upominek!

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #francja wiedeń secesja, #klasycyzm empir secesja obraz, #kwiaty ręcznie malowana, #miniatura porcelanowy kpm
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top