1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > MINIMALISTYCZNY KALENDARZ NA DREWNIANYM WIESZAKU A3 (nr 6543219)
Poradnik prezentowy na Święta 2021

MINIMALISTYCZNY KALENDARZ NA DREWNIANYM WIESZAKU A3

NostalgiaPrints

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Hej! Oto idealny kalendarz dla wszystkich, którzy cenią minimalizm i ręcznie wykonane cuda.

Kalendarz składa się z 12 kart wydrukowanych na białym papierze z delikatną fakturą oraz dębowego wieszaka. Wieszak wykonany przeze mnie ręcznie z wysokiej jakości drewna dębowego. Silne magnesy umieszczone wewnątrz listewek mocno trzymają kartę kalendarza, nie pozwalając jednocześnie na jej uszkodzenie. Do każdego wieszaka dołączone 2 sznurki (brązowy i czarny). Drewno zabezpieczone jest naturalnym olejem.

Szerokość listewek: 31 cm, wysokość listewek: 2,5 cm

Karty kalendarza są w rozmiarze A3

Wieszak może być potem użyty jako oprawa plakatu, zdjęcia czy innego dzieła sztuki :)

TAGI: #drewno naturalne, #kalendarz ścienny, #minimalizm
NostalgiaPrints

Mam na imię Ida, jestem fotografką, najbardziej szczęśliwą wtedy, gdy podróżuję. Z miłości do fotografii i natury powstała potrzeba podzielenia się cząstką mojej twórczości z innymi w formie wydruków. Fotografie drukuję na wysokiej jakości papierach fotograficznych typu fine art, chcę, aby można je było wieszać w domach pojedynczo lub w formie galerii ściennych. Przenieś się ze mną w najbardziej niesamowite zakątki Polski i świata :)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy NostalgiaPrints

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top