1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Najpiękniejsza... ❀ڿڰۣ❀ Franklin Mint Siamese Twins by Daphne Baxter ❀ڿڰۣ❀ Wyjątkowo uroczy (nr 6142112)
Poradnik prezentowy na Święta 2020

NAJPIĘKNIEJSZA... ❀ڿڰۣ❀ FRANKLIN MINT SIAMESE TWINS BY DAPHNE BAXTER ❀ڿڰۣ❀ WYJĄTKOWO UROCZY

Sweet Home

Cena: 146 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Kurier: 23,00 zł
Paczkomat InPost: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Najpiękniejsza... ❀ڿڰۣ❀ Franklin Mint Siamese Twins by Daphne Baxter ❀ڿڰۣ❀ Wyjątkowo uroczy, kolekcjonerski talerz od Franklin Mint Siamese Twins. Według projektu Daphne Baxter. Talerz sygnowany i odręcznie numerowany. Pochodzi z limitowanej edycji. Pięknie zdobiony rzadkim i niespotykanym motywem, w roli głównej najpiękniejsza :) Talerz wykonany z wysokiej jakości porcelany, zdobienia zachowane w stylistyce retro, cześciowo w połysku, częściowo w półmacie. Stan wzorowy, bez uszkodzeń, rys itp. Średnica 21cm.

Świetnie sprawdzi się również w roli upominku, np. dla wielbicieli kotów.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #cats and cottages wedgwood, #country roses rosenthal kot, #figurka doulton koci, #róże royal albert koty
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top