1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Obrazki, plakaty i naklejki
  4.  > Naklejki na ścianę - Jungle, sawanna, Afryka (nr 6840971)

NAKLEJKI NA ŚCIANĘ - JUNGLE, SAWANNA, AFRYKA

Mała Pracownia DK

Cena: 125 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Naklejki na ścianę - Jungle, sawanna, Afryka
Stwórz razem z nami niepowtarzalny klimat w pokoju Twojego dziecka. Nasze naklejki wywołują uśmiech a dzieci je po prostu uwielbiają :) Tutaj słońce grzeje niemiłosiernie, szumią trawy a zwierzęta mają swoje sprawy.

Przepiękne pastelowe kolory wykonane technika watercolor, urocze zwierzęta i przepiękna roślinność sprawią że pokój będzie wyjątkowy.

Wymiary pokazane na zdjęciu. Połącz z plakatami lub miarkami wzrostu i opowiedz dziecku swoją opowieść o tych niesamowitych miejscu i jego mieszkańcach.

UWAGA
Nasze naklejki są jednorazowe, po ich zerwaniu nie ma możliwości przykleić je w inne miejsce. Nie może to być ściana świeżo malowana
należy odczekać min 2 tygodnie. Nie należy rozrabiać wodą farby którą pomalujemy ścianę na której będą przyklejone naklejki, może to
spowodować odchodzenie naklejek po brzegach. Naklejka powinna idealnie przylegać do ściany. Ściana musi być zagruntowana, na takim
podłożu naklejki trzymają się najlepiej. Aplikację dużych elementów naklejki zalecamy przeprowadzić z pomocą drugiej osoby. Do przyklejenia
naklejek należy wybrać gładką, czystą, suchą powierzchnię zagruntowaną, najlepiej pomalowaną farbą akrylową. W przypadku aplikacji naklejek
na powierzchnie pokryte farbami odpornymi na plamy (zmywalne, lateksowe skontaktuj się z producentem swojej farby w celu uzyskania informacji
odnośnie jej oddziaływania na dekoracje samoprzylepne. Możliwe, że po aplikacji naklejek konieczne będzie podklejenie naklejek lub ich brzegów
specjalistycznym klejem do tapet z powodu właściwości powierzchni pokrytych taką farbą. Do każdej zakupionej naklejki dodajemy czytelną instrukcję
przyklejania. Jeśli chcesz przeprowadzić test czy naklejka będzie się trzymać na Twojej ścianie, naklej 20-to cm kawałek taśmy biurowej i pozostaw na 24h.
Jeśli po tym czasie naklejka będzie się odklejać należy ścianę zagruntować i ponowić test.
Powodzenia

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
* UWAGA Na skutek stosowania różnorakich lakierów i farb na ścianach, przed aplikacją naklejki należy w niewidocznym miejscu przeprowadzić test który stwierdzi czy folia się sprawdzi na ścianach. Nasze naklejki wycinamy dla Państwa po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Są one produktem świeżym, wykonanym na Państwa zamówienie.

Tagi: #dekoracja na ścianę, #naklejka na ścianę sawanna, #sawanna jungle, #sawanna żyrafa lew lwica

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Mała Pracownia Dorota Kowalska
Dąbrowa 15, 92-701 Łódź
NIP: 725-145-04-25
Mała Pracownia DK

Cześć jestem Dorota!
Poznaj mój świat tapet, naklejek ściennych i plakatów, które projektuję sama. Dziecięce wzory to naklejki wykonane z najwyższej jakości folii samoprzylepnej.
Stwórz razem ze mną magiczną przestrzeń dla Twojego dziecka.
Zobacz kolekcję naklejek w bogatej gamie kolorystycznej i tematycznej do pokoju dziecka. Łatwe w aplikacji naklejki, to idealna alternatywa dla nudnych ścian.
Zapraszam do mojego sklepu ♡
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Mała Pracownia DK

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top