DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik drewniany (nr 4894759)

NASZYJNIK DREWNIANY

Krupka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Wyjątkowy drewniany naszyjnik wykonany w duchu upcyclingu. Upcycling zakłada wykorzystanie ponowne materiałów oraz przedmiotów i nadanie im drugiego życia. Do produkcji naszyjnika wykorzystałam ponownie materiały pochodzące z resztek drewna. Staram się, by każdy naszyjnik był wykonany z materiałów jak najlepszej jakości. Moje naszyjniki pięknie prezentują się w towarzystwie prostych ubrań, są kolorowe i ożywiają każdą kreację.

Ręcznie szlifowane i malowane drewniane elementy są zawieszone na beżowym aluminiowym łańcuszku.

Naszyjnik jest wykonany ze 100% bawełny, należy prać go ręcznie w 40 stopniach, nie prasować.

Kolory przedstawione na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych kolorów naszyjnika.

TAGI: #bawełna, #upcycling
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top