1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Niebieski komplet - Zastygła niebieska lawa - Dwa duże talerze kubek - Patera - Rękodzieło (nr 6432372)

NIEBIESKI KOMPLET - ZASTYGŁA NIEBIESKA LAWA - DWA DUŻE TALERZE KUBEK - PATERA - RĘKODZIEŁO

Azulhorse

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Ręcznie wytoczone na kole dwa talerze, w pracowni Azulhorse. Dekorowane szkliwem kombinacja dwóch szkliw - matowego zimnego turkusu oraz pięknego efektownego niebieskiego. Na styku kolorów efekt lawy w kolorze granatowym (zgrubienia) Wypalone na kamionkę. Odporne na gorące płyny.

Zestaw świetnie się sprawdzi na zdjęciach dla blogerów kulinarnych, ale też w domu do zastawienia okolicznościowego stołu. Świetny prezent dla szczęśliwego singla - doceniającego niebanalne wzornictwo. Nie jest to anonimowy wyrób chiński, ale niosący dobre emocje i życzliwość przedmiot :)

Można myć w zmywarce.
Szkliwa przeznaczone do kontaktu z żywnością. Kamionka
Rozmiar:
talerz:
miska:
kubek: 250 ml

TAGI: #ceramika do fotosesjii, #ceramika-użytkowa, #niebieska zastawa, #niebieski komplet stołowy
Azulhorse

Szeroko pojęte rękodzieło. Swetry z 100% naturalnych materiałów, oraz ceramika-dusza ziemi.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Azulhorse

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top