1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Notesy i albumy
  4.  > Notes w skali szarości :) (nr 6603493)
Dzień Matki 2021

NOTES W SKALI SZAROŚCI :)

Rzeczy Silene

Cena: 60 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 56,00 zł / 11,20 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Ręcznie szyty niewielki notes w twardej oprawie we wzór kamyczków. Wszystko zrobione jest własnoręcznie przeze mnie, od zera. Przyjemnie leży w ręce, lekki ale solidny.
Wymiary: 15,5x10x2 cm (zbliżony do A6, ale trochę smuklejszy)
Papier: ok. 120 kartek naprzemiennie białego, jasnoszarego eko i czarnego papieru 80 g (jak ksero), ręcznie szytych i klejonych, wykończonych ręcznie szytą kapitałką białą z elementami cieniowanej szarości, wyklejki gładkie czarne
Oprawa: twarda, grzbiet i narożniki okładki w czarnym płótnie introligatorskim z recyklingu, pozostała część - okleina winylowa we wzór kamyczków, o miękkiej fakturze. Wykończenie - biały, cieniutki sznureczek wklejony na styku płótna i okleiny.
Inne: wyklejka z tego samego papieru, co na okładce, zakładka ze wstążki satynowej.

TAGI: #notes szyty, #notes w twardej oprawie, #ręcznie szyte, #wzór kamyków
Rzeczy Silene

Dzień dobry! Mam na imię Olga, ale w sieci zwykle funkcjonuję jako Silene.
Od lat robię notesy - takie, jakich nie mogłam znaleźć dla siebie. To znaczy, że mają nietypowe formaty, kolorowe albo sztywniejsze papiery. To znaczy, że nie mogą być seryjnej produkcji - absolutnie każdy jest inny. To znaczy też, że muszą wytrzymać wszystko w torebce - a moja torebka to prawdziwe pole bitwy.
Z przyjemnością używam materiałów z recyklingu, lubię też papiery i okleiny ręcznie robione, autorskie, dobrych firm. Wszystko robię sama od podstaw, dbając o szczegóły. Chętnie porozmawiam o dodatkowej personalizacji niemal każdego notesu. Jeśli do jakiegoś notesu zaprojektowałam drukowany wzór wyklejki, plik chętnie prześlę Kupującemu do użytku osobistego. Na życzenie notesy wysyłam w papierowym etui albo pakuję na prezent w cenie zakupu.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Rzeczy Silene

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top