1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Szkło
  4.  > Notowany artysta!!! ❀ڿڰۣ❀ JONATHAN HARRIS ❀ڿڰۣ❀ Paperweight - studio glass 2007❀ڿڰۣ❀ (nr 5929391)

NOTOWANY ARTYSTA!!! ❀ڿڰۣ❀ JONATHAN HARRIS ❀ڿڰۣ❀ PAPERWEIGHT - STUDIO GLASS 2007❀ڿڰۣ❀

Sweet Home

Cena: 485 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Kurier: 23,00 zł
Paczkomat InPost: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Notowany artysta!!! ❀ڿڰۣ❀ JONATHAN HARRIS ❀ڿڰۣ❀ Paperweight - studio glass 2007. Wyjątkowy przycisk do papieru, stworzony przez znanego, wysokiej klasy artystę tworzącego w szkle, Jonathana Harrisa, przycisk pochodzi z 2007r. Sygnowany odręcznym podpisem artysty, zachowała się jeszcze papierowa nalepka.
Jest to przedmiot aukcyjny, kolekcjonerski. Artysta ten tworzy małe arcydzieła szklane na dany rok, po czym nie są juz wznawiane. Przedmioty z pod jego ręki są bardzo cenione wśród kolekcjonerów szkła, ceny jego wyrobów wciąż rosną, a te z poprzednich lat są bardzo poszukiwane.

Przycisk jest naprawdę wyjątkowy, stworzony pracą rąk. Przepiękna rzadko spotykana rzecz. Stan idealny, jak nowy, nieeksponowany z papierową metką. Przycisk jest ciężki i masywny, światłolubny.
Polecam, nie często zdarzają się tak ciekawe rzeczy!
Średnica około - 10cm, obwód 27cm, wysokość około 6cm.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kryształ emile galle luksusowy, #lalique sabino verlys, #przycisk do papieru rosenthal, #versace jonathan harris
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top