1. DecoBazaar
  2.  > Ubrania vintage
  3.  > Spodnie
  4.  > NOWE! Rude 40 (nr 3663010)
Fajne nowe z metką wiosenno-letnie spodnie marki Atmosphere w rozmiarze 40/42. Luźny krój. Świetny rudy kolor. W zestawie wiązany materiałowy pasek. Szlufki. na bokach kieszenie. zapinane na ekspres i guzik. materiał polyester. Nogawki szerokie lejące wyglądają jak spódnico-spodnie
Spodnie są świetne na manekinie nie prezentują się tak ładnie jak na osobie w rozmiarze 40/42 gdyż manekin ma rozmiar 36 i spodnie są za duże i wiszą w realu o wiele ładniejsze niż na zdjęciach. Stan nowe z metką.
na metce jest rozmiar 42/ 44, ale wymiary wskazują że jest to rozmiar 40/42

Wymiary:

pas 40 cm x 2
biodra 53 cm x 2
dł. całkowita 110 cm- spodnie są z podwyższanym stanem dlatego tak długość całkowita spodni
dł. wew. nogawki -83cm
szer. nog w udzie- 32cmx2
szer. nog na dole 31cmx2


ZAPRASZAM DO MOJEJ GALERII

ROZMIAR: 40 (L)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

Tagi: #atmosphere, #rude, #spodnie, #vintage

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: ADMAR Agnieszka Drapińska
Sowia 3, 99-300 Kutno
NIP: 775-238-91-39
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ADMAR

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top