1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Zegary
  5.  > Nowoczesny zegar ścienny z drewna (nr 5989710)
Black Friday 2021

NOWOCZESNY ZEGAR ŚCIENNY Z DREWNA

Woolights

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Nasze zegary projektujemy i wytwarzamy w małym studio we Wrocławiu. Stawiamy na prosty, minimalistyczny i nowoczesny design i produkty wykonane z naturalny surowców.

zegar został wykonany z 3mm skandynawskiej sklejki posiadającej certyfikaty FSC oraz PEFC,
wskazówki zegara zostały przez nas zaprojektowane i wykonane ze sklejki,
tarcza zegara jest dokładnie zabezpieczana delikatnym olejem, który dodatkowo podkreśla naturalny rysunek drewna,
średnica tarczy: 29 cm
stosujemy ciche, sprawdzone mechanizmy wysokiej jakości,
zegar jest zasilany baterią AA (nie załączona),
Każdy zegar jest wyjątkowy, tak jak wyjątkowy jest każdy drewniany element różniący się od pozostałych rysunkiem słojów, układem włókien i odcieniem drewna.

Zegar powstaje na Twoje zamówienie dlatego potrzebujemy na jego produkcje do 5 dni od daty potwierdzenia zamówienia. Wysyłki realizujemy kurierem. Gdy tylko przesyłka zostanie nadana otrzymasz od nas jej numer.

Woolights | design nature inspired

TAGI: #dekoracja ściany, #dekoracja wnętrza, #nowoczesny zegar, #zegar ścienny
Woolights

Projektujemy i wytwarzamy lampy i elementy dekoracyjne z drewna i ze sklejki.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Woolights

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top