DecoBazaar > Sztuka > Malarstwo > Obraz olejny - Żółty V - zadatek (nr 4657707)

OBRAZ OLEJNY - ŻÓŁTY V - ZADATEK

Maja Gajewska

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Zamówienie dla Pani Aleksandry S.
Obraz olejny malowany na zamówienie na bazie obrazu Żółty V. Format 110x80cm. Technika własna. Obraz stanowi poszukiwanie nowych form, linii i plam barwnych, jednocześnie odrzucając figuratywność na rzecz wewnętrznej konstrukcji i ekspresji. Dzięki pomalowanym krawędziom nie wymaga oprawienia i jest gotowy do powieszenia. Czas oczekiwania na realizację zlecenia ok. 30 dni. (zadatek 400zł - pełen koszt obrazu 1050zł).

TAGI: #malarstwo, #nowoczesny, #obraz na płótnie, #wnętrze
Maja Gajewska

URODZONA W 1982 ROKU W ŁODZI, ABSOLWENTKA WROCŁAWSKIEJ ASP (2001-2006), OBRONIŁA TYTUŁ MAGISTRA NA WYDZIALE GRAFIKI (2006). PRZEZ PONAD DZIESIĘĆ LAT ZAWODOWO ZAJMOWAŁA SIĘ GRAFIKĄ KOMPUTEROWĄ. PORZUCIŁA ETAT NA RZECZ WŁASNYCH MARZEŃ, KREUJĄC SWOJĄ PRYWATNĄ PRZESTRZEŃ TWÓRCZĄ - PRACOWNIĘ ARTYSTYCZNĄ. TWORZY W OBRĘBIE GRAFIKI, RYSUNKU I MALARSTWA OLEJNEGO.

W grafikach widoczne jest minimalistyczne podejście do formy i koloru. Większość prac przedstawia relacje międzyludzkie w oszczędnym i nieco enigmatycznym stylu. W wielu z nich możemy odnaleźć inspiracje kształtami zaobserwowanymi w naturze, czy też dziecięcym świecie. W przypadku malarstwa cechą charakterystyczną jest poszukiwanie nowych form, linii i plam barwnych, tym samym odrzucanie figuratywności na rzecz wewnętrznej konstrukcji i ekspresji. Obrazy olejne powstają ze zderzenia kolorów, kształtów i linii. Duże znaczenie ma również sama struktura i gęstość farby.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Maja Gajewska

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top